Ruşen Alkar
http://rusenalkar.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

xyz123

Ruşen Alkar (Vokal)

1978 Diyarbakır doğumlu, Diyarbakır Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi - Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü, D.E.Ü Müzik Kuramları Yüksek Lisans mezunu.Şu an aynı üniversitenin G.S.F. Müzik Bilimeri'de doktora öğrencisidir ve müzik öğretmenliği yapmaktadır.Yavuz CİNGÖZ (Bas)

1984 yılında İzmir'de dünyaya gelen Yavuz, altı - yedi yaşlarındayken televizyonda Ahmet Güvenç'i görüp enstrümana, sesine ve karizmasına hayran kalmış, sonra da yaşı on üçe geldiğinde babasına "bana bas al" diye tutturup ilk enstrümanına kavuşmuş, müziğe girizgah yapmış.2007 yılında tesadüfen, yolları Ruşen Alkar'la kesişen Yavuz bu gruba da dahil olarak yoğun bir çalışma içerisine girmiş.Halen Hakan Şahin'den dersler almakta, solo olarak kavramsal ve deneysel elektronik müzikle ilgilenmektedir.Korhan Lokman (Bateri)

gıkı çıkmaz, bizimle nereye istersek gelir. ne dersek çalar.şekerdir kendisi.. yakında da kendi geçmişini yazar sanırım :)Yiğit Kara (Gitar)

1984 izmir doğumlu.Yaşar Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun.işletme bölümünde eğitimime devam etmekte.16 yaşından beri gitar çalmakta.Ağustos 11-12 2007 de Cem Köksal'ın Workshop una katıldı.Bu atelye de Müzik Teorisi,Armoni ve kayıt teknikleri üzerine kısa süreli ders aldı.Bugünlerde Synt. programlama,davul loopları ve çeşitli elektronik materyaller ile ilgilenmekte.Çeşitli gruplarda gitarist ve düzenlemeci olarak bulunmaktadır.